RGAMED

Fale milimetrowe

Czym są fale milimetrowe? Jak działają na nasz organizm?

RGAmed antystres

Komórki ludzkiego organizmu nieustannie ze sobą się komunikują, a językiem jaki wykorzystują są właśnie fale milimetrowe, czyli drgania o odpowiedniej częstotliwości.

Takie drgania generują ruch fal a ich istnienie udowodniono naukowo – cały świat nasycony jest takimi właśnie drganiami – czyli nieustannie trwa komunikacja między komórkami- nie tylko ludzkiego organizmu.

Częstotliwość fal milimetrowych to w istocie częstotliwość radiowa zawarta między 42,3 i 100 GHz. Terapię falami milimetrowymi z uwagi na zakres częstotliwości nazywa się terapię skrajnie wysokich częstotliwości – w skrócie NWCz (program nr 2 w urządzeniu).

Zdrowe komórki komunikują się między sobą w tym zakresie częstotliwości i odpowiednim natężeniu tj, 10 mW/cm – dla porównania natężenie promieniowania telefonu komórkowego jest miliard razy większe.

Aparat RGAmed emituje fale milimetrowe o częstotliwości i natężeniu porównywalnym do ludzkich komórek.

Z tego też powodu terapia falami milimetrowymi nie jest fizycznie odczuwana przez organizm – tak jak nie odczuwamy drgań błon komórkowych.

To co możemy odczuwać podczas zabiegu falami milimetrowymi to odpowiedź organizmu na terapię.

Wyjaśnienie działania terapii falami milimetrowymiRGAmed fale milimetrowe

Ciało ludzkie składa się z bilionów komórek, a każda z tych komórek to mała fabryka, w której zachodzą procesy oddychania, odżywiania i tworzenia produktów przemiany materii, które w zdrowej komórce są wydalane.

Wszystkie te procesy odbywają się przez błonę komórkową a warunkiem ich poprawnego przebiegu jest odpowiednie napięcie na poziomie od 60-90 mV. Jeśli wartość ta jest niższa lub wyższa, to komórka działa z mniejszą wydajnością.

RGAmed generuje te same częstotliwości, jakie generowane są przez zdrowe błony komórkowe.

Wykorzystując zjawisko rezonansu następuje zrównanie częstotliwości drgań chorych komórek z częstotliwością urządzenia – chore komórki wracają do swoich funkcji życiowych i jest możliwe rozpoczęcie procesu zdrowienia.

Wyrównanie funkcji życiowych komórek to pierwszy efekt działania fal milimetrowych na organizm.

Fale milimetrowe poprawiają również czułość receptorów obecnych na błonie komórkowej

Błona komórkowa każdej komórki posiada receptory, które odbierają informacje z zewnątrz. Jeżeli receptory te mają zmniejszoną czułość na hormony i bodźce sygnałowe, komórki są mniej wydajne. Receptor może być bardziej lub mniej aktywny. Fale milimetrowe aktywują receptory i tym sposobem stają się one bardziej czułe i odbierają informacje w sposób bardziej skuteczny – jest to drugi efekt działania fal milimetrowych. Radamir

Trzecim efektem działania fal milimetrowych jest poprawa komunikacji między komórkami. Ciało ludzkie składa się z bilionów komórek. Dla utrzymania działania bez zakłóceń tak skomplikowanego systemu, potrzebny jest pewien mechanizm synchronizacji funkcji organizmu – system komunikacji czyli przekazywania informacji.

Aparat RGAmed poprzez oddziaływanie wzorcową częstotliwością na miejsce chorobowe moduluje częstotliwości organizmu w obrębie obszaru, który poddawany jest zabiegowi i poddaje go synchronizacji. W ten sposób przywraca się naturalny rytm organizmu utracony wskutek choroby i ponownie nawiązuje się komunikacja pomiędzy komórkami.

Po działaniu fal milimetrowych na organizm komunikacja międzykomórkowa przypomina znowu wahadło Newtona!

Program nr 2 emitujący fale milimetrowe wykorzystujemy również do strukturyzacji wody.

Jednym z silnych efektów działania fal milimetrowych jest zmniejszenie lepkości krwi poprzez oddziaływanie na zlepione płytki krwi. Pod wpływem fal milimetrowych płytki krwi odklejają się od siebie umożliwiając tym samym lepszą wymianę tlenu – ten efekt wywołuje energetyzację i silne dotlenienie całego organizmu.

Ma to olbrzymie znaczenie, zwłaszcza dla ludzi starszych, czy zagrożonych zawałem serca. Fale milimetrowe rozprzestrzeniają się w organizmie poprzez płyny wewnątrzkomórkowe, międzykomórkowe, receptory skóry oraz linie energetyczne, które to dzięki rezonansowi rekonstruują i odbudowują drgania błon komórkowych.

Efekty działania fali milimetrowej:RGAmed fale milimetrowe

 • normalizują parametry układu odpornościowego
 • zwiększają mikro-krążenie
 • równoważą metabolizm organizmu
 • zmniejszają ryzyko zapadania na choroby onkologiczne
 • wzmacniają działanie leków i minimalizują ich szkodliwy wpływ
 • poprawiają stan zdrowia  po zawale i porażeniach
 • przyspieszają nawet trzykrotnie leczenie złamań
 • zmniejszają ból
 • wydłużają długość życia
 • opóźniają starzenie
 • brak efektów ubocznych.

Metoda przeszła wieloletnie testy kliniczne. Istnieje obszerna literatura badań medycznych, które udowodniły jej wielką skuteczność.

Z uwagi na fakt, że RGAmed wykorzystuje takie same częstotliwości jak zdrowe, ludzkie komórki oddziaływanie falami milimetrowymi na organizm nie wykazuje efektów ubocznych.

Przebieg terapii falami milimetrowymiRGAmed fale milimetrowe

Terapia falami milimetrowymi polega na przyłożeniu w miejsce chore (punkt przyłożenia dokładnie opisany jest w instrukcji) podłączonego do RGAmed kryształu.

Oddziaływanie falami milimetrowymi może odbywać się na jeden albo dwa kryształy jednocześnie.

Oddziaływanie w trakcie całego dnia nie powinno przekraczać 30 minut – optymalnie 3 zabiegi każdy po 10 minut.

Pomimo niewielkiego pola oddziaływania fizycznego kryształu na organizm – poprzez mechanizm przenoszenia wibracji z komórki na komórkę tak naprawdę działanie fal milimetrowych odbywa się w obrębie całego ciała.

Terapia falami milimetrowymi jest jednym z 3 obszarów działania RGAmed, a dzięki kompleksowemu leczeniu możemy uzyskać rewelacyjne rezultaty lecznicze!

Pozostałe obszary działania aparatu RGAmed

1.ZAPPER czyli program przeciwpasożytniczy wzbogacony ziołowym hologramem ziół detoksykacynych BRP (homeopatia elektroniczna)

2. FONOWY ZAPIS REZONANSU – terapia polem elektromagnetycznym o aplitudzie drgań idealnie dopasowanych do potrzeb organizmu

RGAmed fale milimetrowe

 Czytaj dalej: –>>

Zamów RGAMED –>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *