Homeopatia informacyjna

 

Holograficzne nośniki informacji – płytki informacyjne Radamir. Elektroniczna homeopatia

 

Nośnik został tak zaprojektowany, aby wgrywać w jego strukturę za pomocą specjalnie opracowanego lasera dwu- i trójwymiarowy hologram informacji widma częstotliwości biologicznie aktywnych składników pochodzenia zwierzęcego, roślinnego czy nawet leków.

Jak do tej pory otrzymano kilka różnych płytek różniących się zestawem informacji.
Na płytkach informacyjnych przeniesione zostały wibracje naturalnych składników pochodzenia roślinnego. Każda płytka zawiera bogaty kompleks częstotliwości witamin, makro i mikroelementów, aminokwasów, soli, olejków eterycznych oraz innych składników łatwo przyswajalnych przez organizm. Zawiera również informacje z wyciągów ziołowych.
Płytki Radamir mają magiczny wpływ na organizm człowieka, wzmacniają naturalne funkcje skóry, są nietoksyczne, nie powodują alergii i nie są szkodliwe dla potencjału komórkowego – DNA.
Płytki Radamir można z powodzeniem nazwać elektroniczną homeopatią z uwagi na fakt, że przekazujemy do organizmu informacje, które pomagają stworzyć środowisko sprzyjające funkcjom obronnym i leczniczym naszego organizmu.

Płytki mają działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.
Usuwają toksyny oraz radioaktywne substancje z organizmu, a także poprawiają biochemiczny skład krwi, spowalniają proces starzenia się, wzmacniają odporność organizmu. Charakteryzują się wysoką aktywnością biologiczną. Są całkowicie nieszkodliwe dla organizmu.

Zasady oddziaływania płytek Radamir

W celu zrozumienia tego, jak działają nasze płytki, spójrzmy w niezbyt odległą przeszłość.
Podczas przeprowadzenia serii eksperymentów w 1954 roku niemiecki lekarz i badacz R. Foll oraz M. Glezer-Turk zauważyli, że znajdujące się w pobliżu pacjenta różne preparaty farmakologiczne wpływają na elektryczne parametry jego akupunkturowych (biologicznie aktywnych) punktów – BAT. Innymi słowy, jeżeli przyłożyć na biologicznie aktywny punkt preparat leczniczy to będzie on oddziaływać na organizm.
Zjawisko to tzw. „test farmakologiczny” dało możliwość lekarzom refleksoterapii niepłytka informacyjna radamir tylko określić charakter wpływu na organizm konkretnego pacjenta tych czy też innych preparatów, ale pozwoliło dopasować optymalne dawki zalecanych preparatów.
Współpracownik R. Folla, F. Kramer podzielił się swoją ideą o możliwości oddziaływania preparatami leczniczymi na dużą odległość, dzięki przekazaniu ich oddziaływania sposobem bezprzewodowym. Ponieważ „promieniowanie” leków, według R. Folla, „z natury jest podobne do promieniowania elektromagnetycznego”.
To faktycznie stało się ideą przeniesienia informacyjnych właściwości leczniczych preparatów.
Dalszy rozwój oraz praca nad płytkami informacyjnymi, które będą przenosić informację zawartą w środkach farmakologicznych na wodę należą do autorów aparatu MORA (terapia biorezonansowa – BRT) – niemieckiego lekarza i badacza naukowego F. Morella oraz do jego współpracownika, inżyniera-elektronika E.Rasche. Bazując na idei F. Kramera w 1974 roku skonstruowali pierwszy preparat /ekstrakt przyjmująco-przekazujący dla farmakologicznego testowania oraz przenoszenia informacji (leczniczych) właściwości preparatów na nosicieli o płynnej strukturze (np. woda).
W ten sposób został potwierdzony fakt, że lecznicze preparaty posiadają właściwości promieniowania fizycznych pól, które badaczy uznali za pola elektromagnetyczne. A co najistotniejsze, każdy materialny obiekt wysyła promieniowanie o informacyjno-falowej holograficznej strukturze w postaci „subtelnych” pól fizycznych, które zawierają informację o właściwościach danego obiektu materialnego, tzn. każdy obiekt materialny posiada tylko dla niego właściwe promieniowanie falowe.
W dniu dzisiejszym istnieje wiele sposobów przenoszenia informacyjnych właściwości pierwotnych źródeł „subtelnych” pół fizycznych. Jednak my zatrzymamy się na holograficznej metodzie przenoszenia informacyjnych właściwości na nośnik – fotoczuły materiał.
Otrzymany na fotoczułej warstwie hologram źródła informacji jest jego całościowym informacyjnym analogiem.
Właśnie ta metoda została zastosowana w płytkach Radamir!naszyjnik_plytka

Czytaj dalej:>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *